BOHATEROWIE

włosy <3

Artur i Natalia są parą od 6 miesięcy, poznali się dzięki swoim przyjaciołom, którzy stali się parą. Tworzą razem paczkę przyjaciół, którzy razem imprezują, radują się jak i pocieszają lub wspierają. Artur trenuje od 7 lat piłkę nożną, natomiast Natalia jest cheerleaderką oraz jeździ konno. Mimo że mieszka w mieście, pochodzi z gór. Mieszkała w miasteczku do którego uwielbia wracać, gdzie ma dom, rodzinę oraz może trenować jazdę konną.  Artur ma 18 lat, a Natalia 17.

...

Nicola i Maks chodzą ze sobą od roku, jednak od jakiegoś czasu ich związek przezywa kryzys. Maks  jest piłkarzem, latem dorabia jako ratownik. To właśnie podczas pracy przy basenie poznał Nicol. Od małego przyjaźni się z Arturem. Nicola jest pełna wdzięku i urody, co od małego wykorzystuje jej mama zabierając ją na różnego rodzaju sesje zdjęciowe. Sama Nicole marzy o tym, aby stać się sławną modelką. Jej rodzice się rozwiedli się, gdy miała 12 lat. Ojciec mieszka w Nowym Jorku. Oprócz uczestniczenia w sesji zdjęciowych jest cheerleaderką i najlepszą przyjaciółką Natalii. Nicole ma 17 lat, a Maks 19.

Brałabym :)

Szymon ma lat 18, a od 8 lat trenuje siatkówkę, gra na pozycji atakującego. W jego życiu również się powodzi. Jego ojciec jest sportowcem, a matka dziennikarką. Ma młodszą siostrę Zuzię, która ma 7 lat. Pewnego razu poznaje Nicole i tak zaczyna się rozdział pierwszy . . . 

Matt Hansen – jest 24-letnim modelem, który pochodzi z Maiami, jednak obecnie mieszka w Nowym Jorku. Od niedawna jego karierą zajmuję się Jennifer, macocha Nicoli. Jest osobą z reguły spokojną, mało impulsywną. 

 

Jennifer i John – John jest ojcem Nicol, który mieszka w Nowym Jorku od 5 latu, czyli od rozwodu. Tam poznał Jennifer, z którą jest od pięciu lat. John ma 49 lat natomiast Jennifer 28. John posiada sieć firm, które przynoszą mu znaczące zyski, jest również sponsorem wielu sportowych zespołów. Jennifer jest fotomodelką, próbowała śpiewać jednak nie odniosła sukcesu. Ostatecznie postanowiła zostać menadżerką. 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.